Szőke haj előnyei?

Figyelt kérdés

Szőke haju lányok akik eredetileg barnák voltak, milyen változásokat tapasztalatok miután kiszőkültetek?

Azt mondják hogy a szőkeket jobban észre veszik (főleg a férfiak) és barátságosabbnak is tárják őket



2020. máj. 6. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Az én tapasztalatom az hogy jobban észre veszik de nem jó téren. Sokkal több barom fügyürészett meg cuppogott utánam amég szőke voltam. Én szerettem mert olyan vidámabbnak tűntem tőle vagy nem is tudom hogy el magyarázni, de nagyon szét szedte a szőkítés úgyhogy már vissza lett festve egy pár éve.
2020. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én 3 éve festem a hajam. Nem mondhatnám, hogy a környezetemben máshogy néztek rám az emberek, viszont én teljesen máshogy láttam magam. Nekem sosem teszett a természetes hajszínem mert minden második embernek ilyen színű. Mikor befestettem teljesen megváltozott a magamról kialakított képem pozitív irányban. És ezt a környezetem is észrevette, hogy magabiztosabbá váltam.

Ami előnye még van, hogy nagyon jól mutat fekete meg sötét ruhákkal.

Azért azt had jegyezzem meg, hogy fontos a helyesen kiválasztott árnyalat (nekem több mint két évembe telt míg rájöttem), illetve sok törődést igényel, mert csak akkor szép ha ápolt.

Összességében szerintem is jobban felfigyelnek rá, már csak azért is mert kevesebb szőke van mint barna.

2020. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is 23 evig szoke voltam, jobban tetszettem a fiuknak, de viszont sokan leneztek miatta...
2020. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia kérdező!

Előnyeként én is az előttem szólokat tudom megerősíteni, jobban észre vesznek, de le is néznek.

Nagyon sok ápolást igényel, mert csak úgy szép. Illetve hogy olyan árnyalatot találj, ami illik is hozzád és a személyiségedhez.

Kérdésed alapján nem nagyon vagy jártas hajfestésbe, így egy brutál jó fodrászt is szerezz be, ne sajnáld rá a pénzt, különben a hajad bánja.

Én évekig magamnak csináltam tökéletes volt, gondoltam legközelebb csinálja fodrász ha már úgyis megyek vágatni stb... hát megbántam nagyon... nem is volt olcsó és még szar is lett, úgyhogy sok-sok ápolással újra szép, és gyönyörű hamvas szőke lett, de én csináltam.

Meg azzal számolj, hogy a szőke haj igényli a haj pakolást, különböző balzsamokat, olajokat és semmi hajvasalás, göndörítés stb ami károsítja a hajad. Ha kérdésed van, kereshetsz privátban is.

2020. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!