Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi arcpakolások? Többi lent

Házi arcpakolások? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok tudtok írni bevált házi arcpakolásokat zsíros pattanásos bőrre???

Válaszokat köszönöm😀😀😀



#pattanás #zsíros bőr #zsíros pattanásos bőr #házi arcpakolások
2020. máj. 9. 18:53
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia.🥰

Próbáld ki a kávézaccos arcpakolást. Kávézacc+2 evőkanál méz+2 evőkanál olivaolajas (nem baj, ha nincs olivaolaj, anélkül is jó,de más olajat ne használj.)

A hozzávalókat jól keverd össze, és ezt rakd be egy órára a hűtőbe. Miután letelt az egy óra, rakd rá ezt az arcodra 10-15 percre. Mikor lemosod, ez arcradírként is funkcionál.


A kávézacc az arcradírként szolgál, táplálja a bőrt, a méz gyulladáscsökkentő, az olivaolaj hidratálja a bőrödet. Remélem beválik, de ezt hetente max 2 naponta használd. Remélem beválik!

2020. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mielőtt az arcodra rakod a pakolást, jól vizezd be langyos vízzel!
2020. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Még mondok egyet. A paradicsom is gyulladáscsökkentő, és kiszívja a gennyt onnan, ahonnan kell.

Ha konkrét pattanásra rakod rá, akkor úgy tedd,hogy egy kis karika paradicsomot ráragasztod egy éjszakára a pattanásra. Csodát fog tenni, hidd el.


Arcpakolásnak pedig úgy csináld, hogy összezúzol egy paradicsomot, bevizezed az arcod, és azt ugyanúgy 10-15 percre rárakod az arcodra.


Úgy is lehet, hogy egy karika paradicsomdarabbal átdörcsölöd teljesen az arcod, mintha az valami radír lenne :D Ezt minden nap elismételheted.


Válassz egyet, mind a három jó megoldás, nekem sokat segítettek.

17L

2020. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A paradicsomos arcpakolás, dörzsölés meg gyulladáscsökkentő, és egységesíti a bőrfelszínt.^^
2020. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. máj. 12. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:

A paradicsomos jó, de nagyon sok embernek kicsípi a bőrét, szóval embere válogatja, nekem utána egész nap csípett, és vörös volt:(


Nekem a kedvenceim: fehér agyag, szén, méz, uborka, aloe vera.

A mézet én szénnel szoktam keverni.

Az első kettőt kevés vízzel kell keverni, a többi meg simán mehet magában az arcra: uborka pépesre darálva. Néha kis fahéjat is teszek valamelyikbe, de ugye az a vérkeringést nagyon beindítja, és érzékeny is lehet rá sok embernek az arcbőre, szóval vagy az előbbi, vagy az utóbbi okból, de biztosan pirosas lesz utána a bőr:D

2020. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!