Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Én mikor leborotválom,...

Lányok! Én mikor leborotválom, , ott lent”, kb egy nap múlva kezd visszanőni és viszketni. Ti hogy szoktátok? Nektek is ez van?

Figyelt kérdés

2020. máj. 10. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

nekem is hasonló

2-3 naponta borotválom

2020. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is, viszket mint állat. Próbálom minél kevesebbszer borotválni (hetente 2x kb.) mert nagyon nem komfortos érzés. :(
2020. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, és ki is pattog. Nálam esélytelen lenne emiatt 2-3 naponta borotválni, mert ennyi ideig bőven irritált még, kb egy hét után nyugszik le.
2020. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Fél napig ha sima.
2020. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is ilyen, de kicsit javít a helyzeten ha minden nap fürdésnél picit bekened a szőrt hajpakolással. Nem vicc, én is kenem minden áldott nap. Kicsit puhább a szőr tőle és így kevésbé pattog ki borotválásnál. Én herbal essences kókuszos hajpakolast kenem rá. Néha a lábaimra is szoktam. Hagyom pár percig és tök jó puha utána a bőröm. és nem pattog ki annyira.
2020. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem elég száraz és érzékeny a bőröm, emiatt nem tudom gyakrabban borotválni mint hetente-két hetente.

Engem zavar ott a szőr, viszont szerencsére lassan nől, és két hét után sem olyan hatalmas, hogy nagyon irritáljon.

A gyanta valamiért nem vált be nekem.

2020. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A pasik ezt már rég megoldották. Én minden nap borotválkozok az arcomon, és borotvahabot kenek rá előtte. Ha fürdés után csinálom, még könnyebb lesz. Ti is vehettek borotvahabot...
2020. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tizenévesen nekem is kipattogott, mostanában már sokkal jobban bírja.

25N

2020. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A borotvahab nem hülyeség, egyik barátnőm mesélte, hogy az apukája borotva habját használta és sokkal jobb volt azzal.
2020. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A borotvahab tényleg használ de csak a borotválás pillanatában. Szerintem am a legtöbb nő használ borotvahabot, holott itt az egyik válaszoló kB lehülyézi a kérdezőt, meg úgy az összes nőt.. Azért viszket már rá egy napra is a bőr, mert szőrbenöves alakul ki, ami nem csak a borotválás módszerétől függ, hanem hogy mennyire szűk rajtad a ruha. Én megfigyeltem hogy kevésbé viszket a szőr ahogy nő, ha lengebb ruha van rajtam.

Na, szóval a szőrbenövések viszketnek. Hasznalj aloe vera tartalmú termékeket.

2020. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!