Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú vékonyszálú hajú...

Hosszú vékonyszálú hajú lányok! Mit csináltok töredezés ellen?

Figyelt kérdés
Nekem derékig érő, gyenge, vékonyszálú barna hajam van de fojton feltoredezik és durván látszódik, mit tudok tenni ellene?

2020. máj. 11. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
sajnos nem sok mindent:/ ez genetika. en minden hajmosasnal balzsamozom es hasznalok ra haj olajat, meg hővédőt vasalás előtt de amellett hogy vékony szálú még hullámos is a hajam, de nem ilyen szép hullámos hanem valahol az egyenes es a hullamos kozott nagyon csunya ha nincs kivasalva ezert minden nap vasalom, szoval szerintem emiatt is torik nekem nagyon hamar te probald mev vedeni a hajszaritotol es a vasalotol a hajad!
2020. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Natúr sampon, rizsviz, oliva olaj. Éjszakára felkontyolom. Ha látok töredezett szálat, levágom. De egyre kevesebbet találok. :)
2020. máj. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen kontyba szoktad fogni a hajadat? Egyébként köszönöm a valászokta!
2020. máj. 12. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én levágattam teljesen rövidre, amikor már nagyon gáz módon nézett ki. Sokkal jobb így, nem is növesztem már vissza.
2020. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy kb. hónaponta vágattam belőle egy nagyon picit, és jobb lett. És használtam balzsamot meg jó minőnégű sampont, és az is használt.
2020. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Lágyvízzel moss hajat - a csapvíz általában kemény víz, ami roncsolja a hajat.(Egyszerű praktika: két liter vízhez egy mokkáskanálnyi szódabikarbóna, és kész is)

2. Ne meleg, hanem langyos vízzel moss hajat

3. Nem kell sok sampon - ha ötventis a hajad, ha derékig érő, akkor is ugyanannyi kell: nagyjából akkora adag, mint egy-két ötven forintos

4. Teljesen(!) elég csak a hajtöveket megmosni, a hajvégeket tönkreteszi, ha sokat samponozod. Ha csak a hajtöveket mosod, ugyanolyan szép lesz, nem lesz zsíros a vége.

5. Fa fésűt használj

6. Ha pici sót teszel a samponhoz, sokat segíthet.

7. Almaecetes hajöblítés: 1 egység almaecet és 8 egység minél hidegebb lágy víz összekeverve csodákat tesz(nem teljesen hideg, de minél kevésbé meleg, annál jobb), és bár kicsikét szagos marad utána, pár alkalmazás után garantáltan szebb lesz. Heti egyszer ajánlom használni, vagy ritkábban. Ha kiöblíted vízzel utána, akkor a szag megoldódik, viszont akkor kevésbé hatásos.

2020. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!