Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szemekhez, fehér bőrhöz...

Zöld szemekhez, fehér bőrhöz milyen hajszín illik? Fekete?

Figyelt kérdés
Az eredeti csoki barna.
2010. júl. 29. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
csokibarna is gyönyörű hozzá. ez az ősz típus a leirásod szerint. illenek hozzá a vöröses árnyalatú barnák és a fekete is szép lehet :D ha szoktál avonozni, akkor az egyik nyári katalógusban megnéheted, összevan állítva a színvilág. nekem zöldes a szemem a bőröm is világos jelenleg sötétbarnára vagyok festve, de nagyon szép volt a bársony sötétbarna
2010. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vöröseszőke. De a fekete sem rossz. :)
2010. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sotet voros vagy fekete:)
2010. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vörös
2010. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy csak a fekete nem! Márha ezt a két adatot nézzük. A legtöbb ilyen szemű és bőrű ember vörös, vagy szőke.
2010. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14:49: azt nem írta a kérdező, hogy természetes hatást szeretne! szerintem nagyon szép a fekete is (pont azért mert az ellentétek, kontrasztok egy érdekes hatást adnak).

amúgy még a vörös (akár pirosas, akár a lilásabb padlizsán)!


26.l.

2010. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ahogy mondod, zöld szemhez a fekete a legszebb
2010. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zöld szemű vagyok és fehér bőrű, de nem az a rikítós hófehér. Szőke hajam van, eredetileg is szőke voltam. Egyszer voltam fekete is, de nem tudtam megszokni és amúgy is csak akkor lett volna jó, ha barnább lett volna a bőröm és sötétebb a szemöldököm, mivel az meg világosbarna.
2010. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a "problémám". Zöld szem, világos bőr. De nekem a szemöldököm és a szempilláim is természetes fekete. Ezért gondoltam, hogy a fekete haj illik hozzá. Mivel egy fekete szemöldökhöz hogy néz ki egy világosbarna haj, mert nekem mindig azt mondják, hogy világosbarnára fessem. De szerintem a világosbarna haj inkább valamilyen barna árnyalatú szemöldökszínhez illene. Ti erről mit gondoltok?
2011. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsónak, a szemöldököd is be lehet festeni ugyanúgy a hajad színéhez :) én is világos bőr, kék szem, és ébenfeketére van festve a hajam és a szemöldököm is szintén ilyen sötétre van festve :)
2012. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!