Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok: ismerős-e a szitu...

Lányok: ismerős-e a szitu amikor kiviszitek mondjuk a szobátokból a szőnyeget kirázni és tele van hajjal? Vagy porszívózás során a porszívó is megtelik? Nem gondolkodtatok el még azon hogy honnan van még hajatok egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy ez csak velem szokott e rendszeresen előfordulni, de félelmetes hogy ennyi haj honnan van..és hogyan lehet a fejemen mégis ilyen mennyiségben. Félek sokszor hogy elhullik az egész ha igy folytatom. Valami tapasztalat?

2020. máj. 13. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerős :D gyakorlatilag mindenhol van hajam. A barátom lakásán is tele van minden az én hajszálammal, pedig ő mindig takarít előttem és utánam. És találtunk elég szürreális helyeken is hajszálakat (pl. óvszernél) :D
2020. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sehol sincs szőnyeg, szóval így összegyűlve sehol sem látok a hajat, de a családtagjaim sokat panaszkodnak, hogy mindenhol az én hajam van. :D Amúgy én nem aggódom, mert napi 70-100 szál is kihullhat akár, az is természetes, és hosszabb hajam van, szóval nyilván pár hajszál is összegubancolódva a földön soknak látszik. Nem nagyon szoktam kattogni azon, hogy kihullana az összes. Majd ha egyszer aktuális lesz (de remélem ez nem fog soha se bekövetkezni :D), akkor gondolkodom rajta. :D
2020. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Leszőrteleníted a lábad, mégis újra szőrös leszel, még ha vagy gyantával, vagy epilátorral csinálod, akkor is. Na vajon miért? 5 milliót érő kérdés!

Mert folyamatosan nő a szőr, akárcsak a hajad.

Napi 100 hajszál elvesztése pedig természetes.

Huh, ugye milyen bonyolult volt ezt megfejteni? :D

2020. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó igen. :D Ilyen ez.
2020. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!