Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elkezdett hullani a...

Nagyon elkezdett hullani a hajam .Tanacs ?

Figyelt kérdés

Sziasztok..lanyok..milyen tanacsokat tudtok nekem adni hajhullas ellen? Ilyen meg sosem tortent velem annyira elhullt hogy lathatoan sokkal kevesebb hajam lett ..remiszto...kb egy honapja kezdodott..mindenhol hajszal van de tenyleg mindenhol...tobb sampont meg balzsamot hasznaltam de egyelore semmi sem hasznalt ..nagyon felek hogy hajnelkul maradok..annyira szep dus hajam volt most meg mar kiengedni sem tudom mert iszonyatosan vekony es csunya...a fuleim amik meg alabol kicsit annyira kilatszanak mintha oraisiak lennenek a hajam mogott🤦‍♀️🤦‍♀️ Segitsetek legyszi.. valaki volt mar hasonlo helyzetben? Koszonom a valaszokat elore is

21/L



2020. máj. 15. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezerféle oka lehet. Stressz, vashiány, pajzsmirigy probléma, ki kéne magad vizsgáltatni bár nem tudom mostanában mennyire csinálnak vérképet ilyen problémával:/
2020. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérj laborbeutalót a háziorvostól, többek között a TSH-t is jelölje be! Pajzsmirigyműködés vizsgálat!
2020. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg valami betegség lehet ahogy az első írja, menj el vérvételre esetleg kérdezz rá a fodrászodnál.
2020. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pár éve én is pont így jártam. Rengeteg hajam kihullott főleg hajmosáskor. Voltam orvosnál csináltak vérképet és kiderült hogy vashiányom van. Kaptam rá tablettát de a háziorvos még minoxidilt írt fel meg milgammát. Igazából nem tudom melyik hatására szűnt meg de azóta szépen visszanőtt. Szóval orvoshoz kéne majd menned amint lehet.
2020. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem vashiány miatt volt olyan, hogy nagyon hullani kezdett. Pár héttel a tabletta szedése után teljesen normalizálódott és elkezdett egy csomó babahaj nőni. Szóval ne aggódj, ha megoldódik a probléma, neked is biztos vissza fog nőni :)


Orvoshoz viszont nem tudom mennyire lehet a jelenlegi helyzetben menni ilyesmivel. Én a helyedben telefonálnék a háziorvosnak és nála érdeklődnék, hogy mit tudsz csinálni.

2020. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom nálad ez mennyire aktuális vagy érint-e téged ez a dolog, de nekem volt egy időszak, mikor jobban rászoktam, többet dohányoztam mint azelőtt és attól hullhat a hajad. Szóval nemtudom dohányzol e, de ha igen lehet ez nálad is közrejátszik. Én azóta dupla adag vitamint szedek (C, D, Multi illetve dm sörélesztős hajvitaminból) nekem most lekopogom par honap remultseg utan a vitaminok nagyobb dozisban szedese meghozta a gyumolcset es mar nem hullik annyira. Ha nem dohányzol, akkor is érdemes a vitaminokat szedni szerintem ilyen nagy mértékű hajhullásn belül keresendő a gond, nem a sampon fogja helyre hozni.
2020. máj. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, esetleg még hozzá tenném hogy milyen gyakran mosol hajat? Mert a túl gyakori hajmosás sem tesz jót.
2020. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!

Sajnos ebben a helyzetben ezzel a problemaval nem tud fogadni az orsvos..de amint lehet elmegyek. Huuu nem hittem volna h betegsegre is utalhat nem vettem komolyan! Koszonom tenyleg mindenkinek

2020. máj. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!