Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudnék rendelni koreai...

Honnan tudnék rendelni koreai bőrápoláshoz termékeket?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a koreaiak 10 lépésben ápolják a bőrüket. Ezt én is ki szeretném próbálni... Ha esetelg nincs olyan sok időm reggel melyik lépés hanyagolható el?

2020. máj. 17. 16:14
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ebayen nézz szét, én onnan rendeltem. Magát a 10 lépcsős rutint különböző termékekkel neten is megtalálod és a termékekből tudsz mintákat rendelni ebayről hogy kipróbáld. Elsőre szerintem nem érdemes nagy termékeket megvenni mert nem biztos hogy beválik. Én pár éve lőttem ebayről egy ilyen mintacsomagot, leírással hogy mit mi után hogyan kell használni és tiszta pattanás lett a fejem. Nekem a 10 lépcső nagyon sok volt, fulladozott a bőröm a sok cucc alatt. A normál rutinom 4 lépésből áll, azzal tök jól elvagyok.
2020. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Esetleg megkérdezhetem, hogy neked melyik az a 4 lépés amit használsz?
2020. máj. 17. 20:10
 3/5 Metionin ***** válasza:
Micellás víz, arctisztító gél, utána egy hámlasztó tonik, majd egy vitaminos szérum. Meg hetente feldobok egy pakolást. De egyik sem koreai termék most.
2020. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit használsz alapból most? 10 terméket csak úgy nem vennék meg soha, úgysem, hogy elég régóta bőrápolok.
2020. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha tőlem kérdezted akkor jelenleg szalicinsavat, aloevera gélt és aknesolt használok.
2020. máj. 18. 13:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!