Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullámosodik a hajam?

Miért hullámosodik a hajam?

Figyelt kérdés

Szóval még az elején leszögezném, hogy skac vagyok. A lényeg az lenne, hogy a hajamat "curtaint" stílusban hordom. Én nem teljesen középen, kicsit balrább választom el. felül olyan 10-15cm a hajam. A gond az, hogy a hosszabb hajszálak mindig meghullámosodnak. Kerestem képeket, valahogy így kéne elképzelni az én hajamat is:


[link]


Viszont én azt szeretném, hogy egyenes legyen. Kb 2 hónapja hordom így a hajam. Igazából pont azért mert a karantén alatt nem tudtam fodrászhoz menni és ilyen formában annyira nem zavar ha hosszú. Aután időközben megkedveltem, szóval legközelebb ha megyek akkor ilyesmit fogok kérni. A fodrász meg tudja oldani, hogy tartósan egyenes maradjon úgy, hogy nem nagyon vág belőle? Az hogy hullámosodik e vagy sem az vágás kérdése? vagy ilyen a hajam, bele kell törődni? Vagy esetleg van valami otthoni praktika amivel tudom ezt fixelni?



2020. máj. 17. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajvasaló.
2020. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ilyen a hajad, nem a vágástól függ, hogy hullámosodik-e vagy sem.

Hajvasaló helyett én inkább azt ajánlanám, hogy ha mész fodrászhoz, kérd meg, hogy mutassa meg, hogyan tudod beszárítani hajmosás után jól a hajadat

2020. máj. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!