Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni hogy gyorsabba...

Mit lehet tenni hogy gyorsabban nőjön a hajam? Most kopasz vagyok és kb. orrig érő hajat szeretnék növeszteni.

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Mennyire jó ez a ricinus olaj és ez a Bánfi hajszesz? Valóbban használnak valamit? Persze, nem egyik napról a másikra gondoltam, hanem gyorsabban nő tőlük?
2020. máj. 18. 13:48
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Türelem. Bár szerintem jobb kopasznak lenni.
2020. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Lányként mondom, hogy lehet bármilyen haja egy fiúnak/férfinak, csak kopasz ne legyen. Én még nem láttam olyat, akinek jól állt.

A koffeines sampont próbáld, az segíthet.

2020. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon undorító vagyok, gyűlölöm a testem... Nagyon kellene minimum 1 cm-s haj, mert, majd beleőrülök ebbe hogy így elcsúfítottam magam... :'-(
2020. máj. 18. 19:07
 5/6 anonim válasza:

A férjem simán felajánlaná neked, hogy átadja a gyorsan növő haját! Hetente 1x vágom a hajat egy hét alatt 1 cm-t nő neki.Nyáron még többet is nő neki! Irigylem őt nagyon :( nekem havi 2 cm

Vegyél a gyógyszertárba ginseng ampullát kend vele a fejbőröd (ragacsos ) masszirozd bele hagyd állni majd mosd le

2020. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! Ugyanezt csináltam hajszesszel és ricinus olajjal.
2020. máj. 19. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!