Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem baj hogyha a rízsvizet 5...

Nem baj hogyha a rízsvizet 5 napig hagytam érlelni? Kicsit büdös de ennek elvileg ilyennek kell lennie

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hanem vagy biztos a dologban, akkor inkább ne tedd. Gondolj bele, pár perc újat csinálni, míg ha most használod, lehet hogy nagyon elcseszed a bőröd.
2020. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem az a srác vagy aki hirtelen felindulásból kopaszra nyíratta magát? Mintha pont ma láttam volna hogy már rizsvizet meg ricinusolajat meg minden kutyafülét a fejére kent. De ha nem te vagy, itt is hadd íródjon le: nem segít rajta. A hajhagymákat belülről kell stimulálni, hogy egészséges haj nőjön, azok bőven a fejbőr alatt vannak. Amit te a fejedre kensz, az beszívódik a bőrödbe, hajhagymákig nem garantált, hogy eljut. Ezért van az is, hogy a hajbalzsamok stb. csak optikai tuningolás, egészségesebb látszatot kölcsönöznek, de a haj szerkezetét belülről kell erősíteni, és az is csak hónapok múlva látszik meg, amikor a már megerősödött rész is lenő. Szóval, ha gyorsabb hajnövekedést akarsz ESETLEG meg lehet próbálni jobb minőségű haj-bőr-köröm kapszulákat, azokban olyan vitaminok, gyógynövény-kivonatok, ásványi anyagok és fehérjék vannak, melyek a haj és köröm szerkezetébe beépülhetnek, és megerősíthetik azt.


Mindenesetre, hogy a kérdésre is válaszoljak: annak nem 1-2 órát kell állnia? Napok alatt már simán megposhadhatott. Én biztos magamra nem kenném...

2020. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :D

És én úgy tudom hogy minimum 2 napig kell hogy álljon

2020. máj. 20. 14:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyépként meg használ mert én már egyszer kipróbáltam és egy hónap alatt rengeteget nőtt tőle a hajam, és a rízsben is van fehérje.
2020. máj. 20. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Kettes vagyok, akkor ne haragudj. :) Egy ideje folyamatosan írja ki a kérdéseit, ugyan ebben a témában.

Én is olvastam hogy sokaknak segít a rizsvíz, bevallom kicsit szkeptikus vagyok (lehet még csak nem próbáltam, azért :)), de arra tudok gondolni, hogy mivel tömény így ami a hajhagymákhoz lejut is elég koncentrált ahhoz, hogy kivonják belőle a fehérjét. Na mindegy is, szerintem az 5 nap ázás az rengeteg idő, én nem merném így használni.

2020. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!