Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes hajvitamint szedni?

Iamdia kérdése:

Érdemes hajvitamint szedni?

Figyelt kérdés

Hello.

Gondolkodom egy ideje, hogy elkezdenék valamilyen hajvitamint szedni. A hajam eléggé vékonyszálú, könnyen zsírosodik (3 napot bír ki), és jóformán nem is nő. Szeretném egy picit felturbózni a növekedést, mert egy ideje már nem látok változást a hosszán. Illetve jó lenne, ha kicsit dúsabbá tudnám tenni. Szerintetek a hajvitamin tudna segíteni?

Akik már használtak, és hasonló típusú a hajuk vagy lassan nő, azoknak mi a véleménye ezekről? És melyiket ajánlanátok? Azt is hallottam, hogy pattanásokat okoznak, ez igaz?

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat :)



2020. máj. 22. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát én nem igazán hiszek ezekben, de mivel sok jót olvastam a sörélesztőről azt szedem. Most eléggé rendbe jött a hajam ahhoz képest amilyen volt. Alig hull és dúsabb is lett. Nem tudom hogy a tabletták miatt van e vagy mert már nem festem egy ideje és szoktam vágatni is:)
2020. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is vékony szálú és lassan növő hajam volt, kicsit fénytelenebb is.


Én halolajat és sörélesztőt használok, továbbá nem festem a hajam (már 2 éve) és ha vasalom, akkor is vízgőzös hajvasalót használok.


Nekem bevált, a hajam nőtt, illetve vastagodtak a hajszálaim is.


Viszont a vitaminokon túl én hetente/kéthetente egyszer hajpakolást és heti maximum kétszer hajvégápolót (nem kell sok, mert az elnehezíti és zsírossá teszi a hajat) is használok.

Biztos ezek is sokat dobtak a hajam minőségén és hosszán.


Remélem segítettem :)

2020. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊
2020. máj. 23. 00:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyira nincs, egy jobb multivitaminban ugyanazok a vitaminok megvannak, csak nagyobb dozisban, jobb arban.
2020. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#1 #2 azt még megkérdezhetem, hogy hogyan szeditek, szedtétek a sörélesztőt? Éves után vagy előtt, tabletta formájában vagy pehelyként, kell e szünetet tartani egy bizonyos idő után a szedésében?
2020. máj. 23. 11:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Én tabblettaként. Vettem egy jó nagy adagot rossmanban és azt szedem egy pár hónapja. Ha elfogy szerintem tartok szünetet, bár nem tudom hogy szükséges -e. Én már megszokásból is evés után veszem be. Naponta állitólag 3 tablettát is lehet, én 1-2őt szoktam, mert szedek C vitamint is.
2020. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm ☺️
2020. máj. 23. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is tablettaként szedem a sörélesztőt, naponta kettőt sok folyadékkal és étkezések előtt (én olyan 20 perccel előtte szoktam).

Én nem szoktam szünetet tartani, mert természetes anyagokból van és nem olvastam olyat, hogy a rendszeres szedése rosszat tenne.

2020. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm ☺️
2020. máj. 23. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sima multivitamintól nőtt sokat a hajam (centrum, ha ez számít), inkább a babahajakon lehetett látni, hogy sokkal hosszabbak. Azóta szedtem dm-es hajvitamint, nekem az is használt. Pattanásos nem lettem tőle, szerintem egy próbát megér, 1000 forint körül lehet kapni egy dobozzal.
2020. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!