Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászatban új színt kapott...

Fodrászatban új színt kapott a hajam, nem tetszik! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nem volt festve a hajam, szőke az eredeti hajszínem, sötét szőke. Kiválasztottam egy hajszínt, szép világos szőkének tűnt, így a többit rábíztam a fodrászmesterre, gondolván úgyis valami jót hoz ki belőle, legyen az melír, ombre, nem tudom én mi (nem vagyok jártas a témában)

Az eredmény nem tetszik. Az egész hajam be lett festve, nagyon idegennek érzem, főleg a tövét találom nagyon sárgás-vörösesnek.

Mondta a fodrász ha nagyon nem tetszik hívjam, kitalálunk valamit.


Vajon mit tud rajta javítani? Csak mert olvastam, hogy 2x egymás után nem szabad festeni..

Így utólag jobb lett volna egy ombre stílus.


Tartok tőle, hogy a kijavítás árát is ki kell fizetnem (?) Nagyon sok pénzt ott hagytam, bíztam abban, hogy tetszeni fog az eredmény..

Szerintetek?



#hajszín #festett haj #Elrontott hajszín
2020. máj. 26. 00:10
 1/1 anonim válasza:
100%

Na ezért kerülöm én a fodrászokat. Kifizetsz egy vagyont, hogy az eredmény ne tetszen, aztán mégegy vagyont, hogy a végére jó legyen.

Mondd el neki, hogy nem narancssárga hajat akartál, így hátha kijavítja ingyen vagy anyag árban.

2020. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!