Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra tanácsolnátok...

Hajhullásra tanácsolnátok valami bevált módszert?

Figyelt kérdés
Tudom hogy normális napi szintem valamennyi mennyiségű hajhullás, viszont úgy hiszem hogy esetemben jóval többről van szó, mint ami a normális kategórián belül lenne. Kicsit meg vagyok rémülve, tavaly jóval több hajam volt.. hajhullás ellen mosom Farmasi foghagymás samponnal, de valamiért mégsem akar le állni. A hajam nagyon hosszú is, kb szinte a derekamig ér. Tudnátok segiteni?

2020. máj. 27. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy valami betegség van a háttérben, vagy egyszerűen vitaminhiány. Nekem anyukámnák 37 évesen nagyon elkezdett hullani a haja és kiderült hogy túlműködik a mandulája, ezért kiszedték neki és utána leállt neki. Később a Dm sajátmárkás hajvitaminját szedte és neki segített. Nekem is csak pozitív tapasztalatom van vele, csak ajánlani tudom. De én azért elemennék egy vérvételre a helyedben. Sosem lehet tudni.


[link]


Ez az a vitamin, egyáltalán nem drága és tényleg sokkal gyorsabban fog tőle nőni a hajad és dúsabb lesz. Nekem is alapból gyorsan nőtt de amióta szedtem a tabikat, 5-8 centit nő 2 hónap alatt.

2020. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én Biotin tablettát szedek (Biotin 10mg) minden reggel 1 tabletta. Ismerősök szerint nagyon hatêkony. Na ezen ne múljon. Épp tesztelési fázisban vagyok vele:D
2020. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Első körben a táplálkozásom figyelném meg a helyedben, mielőtt bármiféle szerrel “elkezdenék élni” (a fehérjebevitelt elsősorban), illetve elmennék kivizsgáltatni, hát ha hormonális eredetű/vitaminhiány okozza a hajhullást. Más eltérést nem tapasztalsz magadon?

Mivel akár egy pajzsmirigy alulműködés is kiválthatja.

Térképezd fel az egészséged, mielőtt valami drága bogyóra elköltenéd a kis pénzed. :)

Jobbulást kívánok! :)

2020. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokszor a rövidebbre vágás is segít. Nekem akkor hullott jobban mikor feltűzve hordtam a hajam, a vágás segített + Varga hajcsepp hullás ellen. Persze egy vérvétel kimutatná a hormonális illetve nyomelemhiányos állapotot is ha attól hullana - pl vashiány. Sok sikert a kezeléshez!
2020. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2020. máj. 28. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Első körben orvos és vérvétel. Ha valami belső oka van, arról tudni kell!
2020. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!