Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az olyan koreai...

Mit gondoltok az olyan koreai kozmetikumokról, amiket lehet rendelni magyar oldalakról? 23/L

Figyelt kérdés
Szeretnék koreai arcmaszkot,BB vagy CC krémet rendelni, de nem tudom merjek-e. 4000Ft felett vannak.

2020. máj. 29. 20:13
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt, hogy ha ebayről rendeled meg, akkor lehet, hogy többet kell rá várni, míg megjön, de egy ezressel legalább olcsóbb lesz.
2020. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már néztem alin meg ebayen, de ott nem találtam meg ezeket a termékeket :/
2020. máj. 30. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj arra nagyon, hogy ne feltétlenül a legolcsóbbat vedd, mert ki tudja mik vannak benne.

Amúgy délután tudok neked keresni egy linket.

2020. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Laylah ***** válasza:
20%
Alin nem nagyon vannak sem koreai, sem japán kozmetikumok. Párat lehet találni, ha konkrétan márkanév szerint keresel, de ott sem olcsóbbak szerintem. Viszont kínai kozmetikumokat találsz bőven.
2020. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok feltétlen olcsót, mert nem bízok azokban
2020. máj. 30. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Klairsnek nagyon jó kozmetikumjai vannak, viszont szerintem drágák. De kinek mennyi a kerete. Nekem beváltak! :)
2020. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad meg melyik oldalról lenne szó. A bbkrem.hu az megbízható, ebay-ről csak akkor ha 100%osan megbízatható az eladó, aliról én semmiképpen sem rendelnék. www.yesstyle.com, jolse.com ezek azt hiszem koreai oldalak de szállítanak Magyarországra, nem árt figyelni az érték határt. De a iherb (amerikai) is megbízható, de ott is figyelni kell az érték határt.. Ha pesti vagy akkor a király utcában a Projekt showroomban árulnak, nyilván olcsóbb ha netről rendeled de lehet, hogy első körben érdemes náluk szétnézni.


6os Klairsnek (ha az amerikai márkáról beszélünk) egyes krémjei valóban jók, de olcsóbban is lehet már jókat találni..

2021. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!