Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg a szomszéd...

Hogy mondjam meg a szomszéd bácsikának, hogy a festett barna haj és ősz szakáll kombó nem áll jól neki?

Figyelt kérdés
A szomszédban egy ötvenéves bácsika lakik. Ez az öreg bácsi már évek óta barnára festi a haját, állítólag a gyerekei miatt, hogy fiatalosabb apukának tűnjön. Viszont most ez a bácsika a karantén ideje alatt arcszőrzetet növesztett, ami tiszta ősz, mint amilyen a haja lenne, ha nem festetné. Szerintem vagy mindkettő legyen fehér, vagy mindkettő legyen barna, de ez a felemásság valami borzasztó. Hogy kéne ezt finom közölni az öreg bácsikával?

2020. jún. 2. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Hány éves vagy, hogy az 50 neked öreg?

Amúgy semmi közöd hozzá, úgy él és úgy néz ki, ahogy akar.

2020. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
sehogy, semmi közöd hozzá. 50 még nem bácsi
2020. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Miért szeretnél beleszólni egy másik ember életében?


Ha olyan közel állnátok egymáshoz, hogy nyugodtan véleményt mondhassatok egymásról, akkor ezen nem kéne tőrd a fejed, csak úgy kiböknéd.

2020. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
50 éves bácsika xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2020. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Az 50 éves igenis bácsika!!
2020. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
most mit izéltok, nekem is az 50 az már bácsika, pedig 24 vagyok :D Nem öreg tata, csak bácsi no!
2020. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

És te hány éves vagy?

Amúgy meg sehogy. Nem mindegy neked, hogy néz ki?

2020. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!