Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kisvárosban kinéznek,ha...

Kisvárosban kinéznek,ha póthajas holland fonást csináltatok?

Figyelt kérdés

Nem feltűnőt akarok,hanem a saját hajszínemnek megfelelőt.

Itt nem nagyon látni senkin, félek, hogy ha kimegyek az utcára akkor megnéznek majd.


2020. jún. 3. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen ki mit gondol. Ezt még nekem is tanulnom kell, de inkább megcsinálok mindent amit szeretnék, minthogy később bánkódjak, hogy nem tettem. Egyébként tök jól néz ki, szerintem csináltasd meg.
2020. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél büszke arra, hogy megnéznek, ez is azt jelenti, hogy nem vagy olyan mint a tömeg, mersz dolgokat kipróbálni és mersz önmagad lenni. Nehogy már Mari nénnye meg Pista báttya miatt ne legyen olyan hajad, mint amilyet szeretnél.
2020. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Vedd be a leszarom tablettát és csináltasd meg nyugodtan. Én is kisvárosban nőttem fel és nem szokványos a hajam, meg szoktak nézni :D
2020. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem néznek ki, de ha megnéznek arra büszke légy, hogy van mit nézni rajtad!
2020. jún. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sjsjyj ***** válasza:
Nekem nemrég lett zöld a hajam és hát megneztek páran de ez van:D
2020. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!