Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem valamilyen...

Ajánlanátok nekem valamilyen jó folyékony alapozót, kőpúdert?

Figyelt kérdés

Hello!

Végre szeretnék valami igazán jó minőségű folyékony alapozót venni,olyat,amit nem folyik szét nyáron sem,nagyon tartós,szépen,egyenletesen fed és nem csomós.Mitesszeres a bőröm,úgyhogy fontos lenne a jó minőség.Közepes,olyan egészséges barnás árnyalatra gondolok,ami nem az a tipikus barna,hanem picit pasztell rózsaszínesebb beütésű(nem tudom jobban leírni).És jó lenne hozzá ugyanolyan vagy hasonló színű kőpúder is.

Már kipróbáltam 100félét a kezemen,de ugye a boltban mindig másnak tűnik a mesterséges megvilágítás miatt,amit odabent szépnek látok,kint rájövök,hogy ronda.

Várom az ötleteket:) linkelhettek is.

Köszi!


2010. júl. 30. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg a vichy termékeket. én ugyan nem azt használok, de csak jókat hallottam róla. gyógyszertárban beszerezheted, elég drága, de azt mondják, hogy sokáig elég és elég jó cuccok :)
2010. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én loreál alapozót használok évek óta, és szerintem nagyon nagyon szépen fed! [link]


és púder [link]

igaz ez majdnem olyan mint egy alapozó, mert nagyon jól fed, és keveset kell felrakni. én mindkettőt használom, és természetes hatású.

2010. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem maszkolád be a bőröd és kipróbálnád a Clinique Pore Minimizer Instant Perfectort.

Ez nem alapozó, em is púder, de eszméletlen, amikor felkened, olyan, mintha eltünne a bőröd minden pórusa, mégis természetese marad a bőröd. Ez nem alapozó, azt írják róla, hogy afféle hidat alkot a bőr fölött.Kis 15 ml tubusban van, de 4 hónapig elég, napi 4x -i karbantartással.Én is sok mindent kipróbáltam már, de évek óta ennél maradtam, nem hasonlítható semmihez.

Ha nem hiszel benne, menj be egy parfümériába és kérd meg az eladót, hogy próbálja ki a bőrödön.Két árnyalatban van, világos és enyhén sötét, de mivel nem alapozó, minden bőrszínhez megy.

2010. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is azt használom, amit a második válaszoló, de csak a folyékonyat. Csupa jót tudok mondani róla, kicsit ugyan drága, de sokáig kitart, nekem napi használattal 3 hónapig kb., jól fed, találni fogsz az arcodhoz illő színt is és természetes hatású ;)
2010. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hol kapható az a clinique termék és mennyiért?
2010. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

3.válaszoló: mi ez pontosan és mennyibe kerül?Nekem színezett hidratáló krémem is van,hát nem mondom,hogy rossz,de sok mindent se ér,nem azt vártam tőle,amilyen-amennyiben ez is hasonló dolog,hát nem tudom...lehet,egy próbát megér.De tudnál róla több info-t írni?

2010. júl. 31. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok.

Nem tudom leírni mi pontosan, 15ml-s tubusban van és amikor kinyomod a kezedre, se nem habalapozó, se korrektor, egy könnyű valami. 5800 ft-ba kerül, de a Vichy is 5400 ft már.Használtam Vichyt is, de ugyanúgy átfénylett a bőröm tőle , de azt nem tudom csak úgy korrigálni és kiszáradt a bőröm tőle.

Én a Clinique-t a Douglasban veszem, de kapni a marionnaudban, meg mindenhol, ahol Cliniquet árulnak.Az a jó benne, hogy ha kezd átfényleni a bőr, akkor gyorsan lehet vele korrigálni.

Én is alapozót akartam venni, de odajött egy hölgy segíteni és mondtam neki, hogy zsíros-vegyes bőröm van, de olyan valamit szeretnék, ami nem alapozó, mert azt nem tudom úgyse használni, de nem is púder, ami hamar lejön. És Ő mutatta meg ezt, még volt egy Yves -Saint Loran fehér bázis alap is, de az 8000 ft volt.A csajszi kipróbáltatta, az orromon, csak nagyon ici-pici kell belőle. Azonnal megvettem és már évek óta ez maradt.Én csak a T-vonalra használom, meg egy minyurit az orrom mellé.A neten utána lehet olvasni.Clinique Pore Minimizer Instant Perfector

Most láttam a vaterán valaki árul egyet 5000 ft-ért a sötétebbik árnyalatot.

2010. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja..elfelejtettem.

És olyan jó a színe, ilyen semmilyen halvány szín, olyan, mintha nem lenne az ember bőrén semmi, nem lehet észrevenni.

2010. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hmmm,köszi:)jól hangzik,bár az ára kissé meredek.Most néztem utána,ez vmi pórus összehúzó,"azonnal javító" szer.
2010. aug. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!