Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót vagy sminkelés...

Milyen alapozót vagy sminkelési rutint ajánlanátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom belőni a bőrtípúsomat, mert egyszerre érzem száraznak és zsírosnak. Ráadásul nem zónánként, hanem ugyanazokon a pontokon. Pl a homlokom és az arcom os állandóan fénylik és zsíros a felszíne, de ugyanakkor húzodik is a bőrőm, alapozó alatt egyenesen múmia hatást kelt sokszor a homlokom az orromon és az arcomon pedig nem egyenletes az alapozó, hanem az elhalt hámsejteken ül. Emellett ráadásul el is mászik az arcomról, hiába próbáltam matt hatásút használni vagy púderrel fixálni. Egy idő után ragad az egész arcom.

Fizikai hámlasztók sajnos nem jöhetnek szóba az én esetemben, mert rozaceás a bőröm. Úgy érzem, hogy a 22-es csapdájába kerültem: ha nem sminkelek vörösödik az arcom és félek emiatt emberek előtt mutatkozni, ha viszont igen, akkor 15 évvel idősebbnek nézek ki, emellett pedig le is olvad a fejemről egy idò után. Nagyon el vagyok keseredve, ha bárki tud szolgálni hasznos tippel, azt nagyon szívesen veszem.

29 N



2020. jún. 5. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Sminkelés előtt szoktál hidratálni? Akkor sokkal szebb hatása lesz.

Én a loreal True match alapozóját szerettem nagyon.

2020. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasznalj primert, alapozo es puder. Matt pudert, vagy azt a sima feher pudert.

Zsiros borre nekem bevallt a primer. Az orromnal szaraz, en hidratalok, primer, aztan nivea kremet keverem az alapozoval, matt puder es nincs gondom :)

2020. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es a dermacolnak van egy nagyon eros fedesu alapozoja, dermacol make up cover - zsiros borre IS tokeletes, de nagyon keves kell belole mert maszk hatasu.piros foltokat gyonyoruen elfedi az arcrol.
2020. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kémiai hámlasztó? Van érzékeny bőrre.


Nem száraz a bőröd, mert száraz és zsíros nem lehet, hanem vízhiányos és zsíros, az lehet egyszerre.

2020. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Radirozd le az arcod hetente 1x,

Hidratálj sminkelés előtt nivea primer nekem bevált már vagy 3 szor vettem ujra,miutan nagyabol beszivodott vidd fel az alapozot és beuty blenderel,vagy alapozo ecsetel dolgozd el melyikel tudsz jobban dolgozni, loreal tru mach alapozoi eleg nagy szin skalan mozog illetve megujult most hidratáló hatásu szóval az neked tökéletes kérj eladótol segitséget hogy segitsen megtalalni a bortonusodnak megfelelot vagy teszterekbol rakj a nyakadhoz es az alkapocsnál egy csikban és nézd melyik a legtermészetesebb azt válaszd.

2020. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!