Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanást kinyomni? Tényleg...

Pattanást kinyomni? Tényleg nem szabad?

Figyelt kérdés

A szám szélén egy elég nagy pattanás jelent meg.Már több mint egy hete ott van és rendesen begyűlt.Nem fáj,szóval szerintem 'érett' (így hívják azt hiszem).Szinte az egész teteje gennyes és szerettem volna kinyomni,de édesanyám nem akart segíteni,mert hogy nem szabad nyomkodni, attól csak feldagad az ember feje.

Ez tényleg így van vagy ki lehet nyomni? Magától szerintem nem fog eltűnni és úgy néz ki,mintha bármelyik pillanatban kifakadhatna.Elnézést, hogy ilyeneket írok ki ide, de máshova nem tudok fordulni.



2020. jún. 8. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg mindjárt kibuggyan, akkor ki lehet nyomni. Akkor nem szabad bántani, ha nem jön ki könnyedén.

Viszont: utána AZONNAL le kell fertőtleníteni.

2020. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!