Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek átfestessem az...

Szerintetek átfestessem az unalmas világosbarna hajamat egy vörösesbarnára? Fiúk, nektek ez bejön?

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok, még sosem volt festve a hajam, és nem tudom, hogy egy festett haj mivel jár, és ráadásul úgy hallottam, hogy a vörös nem igazán tetszik a fiúknak. Én sem lángvöröset szeretnék, inkább vörösesbarnát, olyasmit, mint ami Isla Fishernek van. Egyébként nagyon fehér a bőröm, de pl ha picit lebarnulok, nem tudom, hogy állna a vöröses haj. A szemem színe zöldes és a hajam kb derekamig ér, egészséges, de tudjátok, az a tipikus "minden 2.lánynak így néz ki" frizura, amit már nagyon unok. Szerintetek megérné megpróbálni? (Egyébként szégyenlős, visszahúzódó, gyakra elvörösödő lány vagyok, ez nem tudom, mennyire számit) Köszönöm a tippeket, bár tudom, hogy nehéz így látatlanba válaszolni:) 20/L
2020. jún. 10. 03:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

A vörös haj öregít, ráadásul szerintem tök közönséges.

F28

2020. jún. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én még unalmas hajszínt nem láttam! Pont nem érdekel egy lány hajszíne, a lényeg, hogy természetesnek tűnjön, ne ordítson róla, hogy festett.
2020. jún. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy meleg vagy hideg tónusú a bőröd, ahoz kell majd igazítani az árnyalatot is. Állhat jól, főleg a zöldes szemed miatt. De ne azért fesd be, hogy "izgalmasabban" néz ki, sem a fiúk kedvéért, hanem ha neked alapból tetszik az a szín.


#1

Nem vöröset írt, hanem vöröses barnát ami barna csak vöröses/rezes fénnyel.

Amúgy pedig vörös és vörös közt is óriási különbségek tudnak lenni. Szerintem te a tipikus "kasszás néni vörösre" gondoltál ami már inkább piros, de nem az a vörös egyetlen árnyalata. Vagy úgy gondolod, hogy a természetes vörös hajú lányok is mind közönségesek? Remélem nem. Olyan természetes arnyalatú vörösre is lehet festeni a hajat amiről csak akkor mondod meg, hogy festett amikor elkezd lenőni.

2020. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
A fiúknak nincs jó ízlése, ne az ő kedvükért változtass a külső. Jobban jársz, ha úgy nézel ki, ahogy te ki szeretnél nézni.
2020. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fiúknak, férfiaknak pont a festett haj nem jön be szóval inkabb hagyd úgy(én még nem találkoztam olyan férfival aki megszólt volna egy lányt hogy de unalmas a hajad színe)
2020. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!