Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókuszolaj használata hajfesté...

Kókuszolaj használata hajfestés előtt?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy hajfestés előtt érdemes kókuszolajat tenni a hajra, mert valamennyire védi a hajat a károsodástól. Máshol meg azt olvastam, hogy nem szabad. Mi az igazság?
2020. jún. 10. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint még megmosni sem szabad festés előtt.

A fodrászom nem örül, ha aznap reggel mostam hajat, amikor

délután megyek hozzá.

2020. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem lehet megmosni, de én arra gondoltam, hogy kókuszolajjal bekenem a hajamat és utána teszem rá a festéket.
2020. jún. 11. 13:24
 3/3 AngelD válasza:
Nem tudom, aktuális e még... De ha festés előtt olajozod a hajad, akkor nem fogja rendesen beszívni a festéket, mert az olaj akadályozza. Ha a hajvégekre teszel egy picit, az tálán megvédi a hajvégek kiszáradását. Különösen, hogy a hajvégeket amugy is jobb egy kicsit hígított festékkel kenni, és azoknak a színe amugy sem olyan mint a tövénél. Így szerintem a hajvégre felvitt kismennyiségű olaj festés előtt nem túl nagy probléma, sőt segíthet is
2022. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!