Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért akarnak mást legtöbb...

Mért akarnak mást legtöbb esetben?

Figyelt kérdés
Hallom és olvasom h egyenes hajú emberkék göndört szeretnének és fordítva is így van. Persze nem minden esetben. A kérdés h miért kell másfajta?

2020. jún. 15. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Mert soha semmi nem jó, nem örülnek annak ami van, mindenki csak akar.
2020. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változatosság
2020. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idő után unalmassá válik. Mármint tegyük fel, 20 éves vagy, világéletedben szögegyenes hajad volt. Nem esik jól néha egy kis változás, az, hogy 20 év után végre egy picit máshogy látod magad a tükörben? Szerintem érthető, ha valaki már megunta, és örülne a változásnak. Nekem szögegyenes hajam van, néha pont ezért begöndörítem vagy befonom, hogy legyen egy kis változatosság.
2020. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3. értelmes levezetés köszönöm már értem
2020. jún. 15. 17:47
 5/6 anonim válasza:
50%
,,A szomszéd kertje mindig zöldebb,, mindig a dolgok árnyoldalát látjuk, és a másik emberek problémáit nem vesszük észre.
2020. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz #5.
2020. júl. 4. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!