Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodraszok es tapasztaltak....

Fodraszok es tapasztaltak. Segitsegeteket szeretnem kerni. Hogyan lehet sotet barna (szinte fekete)hajbol ilyen eredmenyt elerni?

Figyelt kérdés

[link]



Mielott fodraszt ajanlanatok sajnos ebben az orszagban meg nem nyitottak ki a szalonok a virus miatt es nagyon szeretnem ezt a hajszint. Hogyan kezdhetem? Elobb ki kell szivatni a szinet? Hanyszor kell megfesteni? Es milyen termekeket ajanlotok ami kevesbe roncsolna a hajat? Koszonom a segitseget elore is



2020. jún. 16. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom soha nem festettel hajat és nincs semmi rutinod benne.

Ez nem lesz egy egyszerű menet és pórul is járhatsz.


Ezt szokiteni kell (akár több alkalommal is, mert elsőre nem biztos, hogy elég világos lesz az alap) és utána festeni.

Mással nem érdemes próbálkozni.


Fodrásznak még sikerülhet 1-2 alkalomból kihozni

Színmelysegben 7-esnek tűnik.

Ha nem akarsz roncsolast(vagy minimalisat) akkor mindenképp minőségi szőkítőt és festéket vagyel 6 vagy max 9%-os elohivoval.


Én mint rutinos laikus úgy csinálnám, hogy 6%-os szokitovel leszivnam és első körben 5-6-os szinmelyegu festékkel festenem. Ettől világosabb lesz, de ha ügyes vagy, akkor nem lesz katasztrófa a végeredmény.

Ami a technikai részét illeti én hajkefebe tenném a szokitot és rétegekre bontva a hajat fesultnem át. Egyenletes lesz és talán foltos sem lesz.


Markabol meg wella, loreal, schwarzkopf, alfaparf stb márkát javaslok, de ezekből is azt, amit a fodrászok használnak(fodraszkellek webshopbol is tudsz rendelni).

2020. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez fóliázva volt sűrűn, te nem fogod tudni megcsinálni mert fizikai képtelnség, hogy hátul megcsináld.
2020. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!