Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenékről, kényes területekről...

Fenékről, kényes területekről heg eltávolítás? Striára valami TÉNYLEG hatásos módszer?

Figyelt kérdés

A bokámon, fenekemen és a bikini vonalamon is volt egy seb szerűség, de nem is ez a lényeg, hanem bizony hogy már 2 éve ott a nyoma. Nem is ilyen beforrott sebként, hanem ilyen barnásan, elváltozott színnel. Na meg a hátamon is van pár ilyen barnás folt de az pattanások után maradt.

Na meg hátha valakinek van valami ötlete a striákra,mindkettő nagyon bosszant.



2020. jún. 22. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták javasolni, hogy fürdéskor váltakozva locsold a striás területet forró és hideg vízzel. Nekem működött. Talán a keringést segíti valahogyan, de lehet csak a placebo hatás, nem tudom. Mindenesetre szerintem egy próbát megérhet neked.
2020. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!