Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy hajfesték képes akár 8...

Ha egy hajfesték képes akár 8 árnyalatot is világosítani,akkor sötétbarnából csinálhat szőkét?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek ezekhez.Rákerestem,és találtam egy színskálát.Ez alapján ha képes 8 árnyalatot világosítani egy hajfesték,akkor sötét barnából valóban platinaszőke hajat csinál?

Nekem egyébként olyan a hajszínem,mint fentről számolva a negyedik sorból a 3.képen lévő haj.(Lent linkelem.)

Ha jól látom (kicsit homályos) intense light blonde van oda írva.Bár én ezt a hajszínt inkább sötétszőkének mondanám,de mindegy:D

Ha erre a hajszínre kenném a platinaszőket hajfestéket,platinaszőke lenne szerintetek,ha az van ráírva,hogy akár 8 árnyalattal is világosabb lehet tőle a haj?

Esetleg tud valaki linkelni egy ilyen színskálát,ha amit én néztem az nem jó?

Erről a színskáláról beszélek:

[link]



2020. jún. 23. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel nem próbálkoznék otthon. Nehéz lesz egyedül úgy megoldani, hogy egyenletes legyen, így valószínű, hogy foltos lesz és még szét is roncsolja a hajad.
2020. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából voltam fodrásznál de elrontotta és nincs több pénzem fodrászra,de ez lényegtelen.

Szóval ha maximum 8 árnyalatot vilagosít,akkor elérhető a platinaszőke?

2020. jún. 23. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a sötétszőkéből simán elérhető.

Intenzív blonde szerintem arra gondol, hogy ilyen élénk rezesebb árnyalatú szőke, nem természetes árnyalatú.

Amúgy a tied milyen árnyalatú most? Vöröses sárgás vagy inkább szürkés ? Mert ha az utóbbi, nagyobb sikerrel járnál. Meg kellene használni utána hamvasító sampont is.

2020. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz tőle platina, ahhoz meg is kéne szívatni kicsit és arra rá a platinát.

Nekem világosabb az eredetim mint a tied (a skálán a 4.sor,balról a 2.),szivatás nélkül simán platina szőke festékkel van festve. Ez még így sem platina, hanem olyan, mint a skálán a 2. sorban balról a 2.szín.Nekem a fodrászom mondta, hogy ha az 1.sor 1.-t akarnám ahhoz meg kéne szivatni kicsit. De azt nem akarom, meg az már elég természetellenes szín.

2020. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!