Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segítsen pls le vágtam...

Valaki segítsen pls le vágtam a frufrum újra és nem úgy jött össze ahogy én azt el terveztem szóval valaki olyan tipp ami legalább egy hét alatt segít ? Csak hogy egy kicsit legalább nőjön ~_~ (Pl ricinus olaj st)

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 20:39
 1/5 Lena7 ***** válasza:
55%
Menj el 1 fodrászhoz. Hát ha fog tudni segíteni neked. (Egy átlagos embernek havonta 1-1,5 cm nő a haj)
2020. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát én nem hiszek abban, hogy ha bekened a fejbőröd, hajad evvel-avval, akkor majd gyorsabban nő. Szóval ilyet én nem fogok tanácsolni.


Viszont igen, elmehetsz fodrászhoz, hátha ki tud belőle hozni valamit. Másrészt, hogy rontottad el? Túl rövid lett? Mekkora? Esetleg csattal csatold el a frufrud, amíg megnő egy picit, legalább addig se néz ki hülyén.

2020. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából egyik helyen el viselhető egyik helyen meg nagyon rövid

Más részt nem igazán akarok erre bármennyit is költeni 😅

2020. jún. 23. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmitől nem fog drasztikusan megnőni, szóval ha a fodrász nem opció, akkor hord elcsatolva addig, amíg nem lesz újra elég hosszú.
2020. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy van csat meg hajlakk:D

Esetleg ilyen régebbi típusú hajsütő vassal nem lehetne beállítani?

Én azt csináltam magamnak, amikor túl vágtam.

2020. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!