Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék venni kék HAJFESTÉKE...

Szeretnék venni kék HAJFESTÉKET, milyen márkából van kék hajfesték?

Figyelt kérdés
Azért emeltem ki a hajfesték szót mert nem szinező kellene hanem rendes hajfesték, nem tudom hogy hol találhatok és hogy milyen márkájú mert ha mondanátok egy márkát rá tudnák keresni.

2020. jún. 25. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Kék hajfesték nem létezik.
2020. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Shwarzkopf Color Live, Rossmannban és DMben is kapható, egy fajta kékje van, a webshopjukban meg tudod nézni
2020. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hajszínező amit az előttem lévő válaszoló írt.
2020. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Színezője és festéke is van, más-más kékek. 2-es voltam
2020. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 2-es válaszoló írt azt inkább ne vedd meg mert ennyi pénzért már jobb minőségűt kapsz. 2 hajmosást bír ez.


Én a Directions-t ajánlom, tartósabb és szebb is (szerintem szebb). Több fajta árnyalat van, és plusz pont, hogy a színeket tudod egymással keverni is.

Kicsit drágább már, de nem sokkal, az Alfaparf Revolution Neon, aminek a színei Uv alatt világítanak a hajadon. Ebből a kéket még nem próbáltam, csak a narancsot és a magentát, amik gyönyörűek voltak. Van a sima Alfaparf Revolution (neon nélkül) amiből van kék.


Van a Manic Panic aminek húzós az ára, de a színei eszméletlenek.


Én próbáltam még a Kallos Kjmn 0.88-as színkódú kék festékét. Ez egy sötétkék szín és nagyon szép, ráadásul olcsó is. DE! Hamar ledobja azt a szép sötétkék színt és zöldbe fog átmenni, (ez elég gyakori a kék festékeknél) ezt csak akkor szeded ki a hajadból ha teljesen leszőkíted.


A Crazy Color-t még megemlítem. Ezt én nem használtam, csak egy barátnőm. Neki hamar kijött a hajából, de előnye, hogy sok helyen kapni, és jó árban van.

2020. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat még nem vagyok biztos ebben a kékben de majd meglátom köszönöm mindenkinek ^^
2020. jún. 26. 00:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartós kék hajfesték nem létezik. 14 éve van kék hajam, az itthon kapható cuccokat szinte kivétel nélkül végigpróbálgattam már.

A kék mixton színek sem túl tartósak. A fizikai színezőkkel jársz a legjobban.

Az viszont fontos, hogy legyen leszőkítve a haj a lehető legvilágosabbra.

2020. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen le van szőkítve csak a színeken variálok hogy milyet akarok
2020. jún. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!