Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az The Ordinary AHA 30% + BHA...

Az The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution hámlasztó bevált valakinek?

Figyelt kérdés

Nekem régóta vannak pattanásaim és már sokat gondolkoztam rajta, hogy meg vegyem-e, hallottam róla mindenfélét, és most nem tudom eldönteni mi legyen.

Mi a véleményetek róla?



2020. jún. 26. 11:32
 1/4 A kérdező kommentje:
A főcímet elírtam, nem ,,az” hanem ,,A”
2020. jún. 26. 11:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én most kezdtem el használni pár hete, heti két alkalommal. Sokkal szebb, selymesebb, egységesebb a bőröm. Volt pár pattanásom, azokat nagyon hamar lehámlasztotta.
2020. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


278 válasz kérdésedre, szívesen...

2020. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezzel indítani, ha még nem hámlasztottál, mert ez egy elég erős cucc. Nekem nincs érzékeny bőröm heti 1x használom, de nyáron hanyagolom a fényérzékenyítő hatás miatt. Utána nap mindig nagyon szép a bőröm. Fényvédő mellett lehet használni.
2020. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!