Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék nagyobb volumenű...

Hogyan tudnék nagyobb volumenű hajat kreálni?

Figyelt kérdés
Az igazság az hogy derékig érő hosszú hajam van és nagyon zavar, hogy tartósan nem marad olyan mint ahogyan én tervezem. Van valami jó praktikátok? Vagy fodrásztól kérjek tanácsot?

2020. jún. 30. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hajad “súlya” húzza le. Nekem is dettó ez volt a problémám amíg le nem vágattam a hátam közepéig.

Ha nem akarod levágatni akkor a hajszárításnál tudsz rajta egy kicsit segíteni, de nem fog egy napnál tovább tartani :/

2020. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon dus a hajam, de ha jol meno, akkor veszt a nagy hullamokbol, es nem nez ki annyira nagynak, es dusnak.

Es hajhabot szoktam hasznalni amugy

2020. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire dús a hajad, de az egyik ismerősöm mindig úgy vágatta le, hogy az alsó hosszát meghagyta, de felül (a külső részt) visszavágatta, kb mintha tépett lenne, így nem húzta le annyira súly.
2020. júl. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!