Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barnából rózsaszín haj?

Sötét barnából rózsaszín haj?

Figyelt kérdés

Még soha nem festettem/szőkítettem a hajam, szóval ez lenne az első.

Tudom hogy fodrász jobban meg tudná csinálni, de hát mindent ki kell próbálni egyszer.


A hajamról az a lényeg hogy viszonylag rövid (úgy fülig ér) és göndör.

Gondolom majd kétszer kell kiszőkíteni, és utána egy rózsaszín festékkel kell végigmenni rajta és ennyi?


Milyen tanácsaitok vannak hogy kevesebb eséllyel menjen tönkre a hajam?



2020. jún. 30. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A rózsaszín festék az igazából csak színező. Még a jobb minőségű is néhány mosás után durván fakulni fog.


Ha mindenképpen magadnak szeretnéd, akkor fodrászkellékeshez menj, ne drogériás cuccokkal próbálkozz.


És a dupla szőkítéssel én vigyáznék, szépen le lehet égetni a hajat, ha túlságosan sokáig van fent. Ne kend fel egyszerre mindenhova! Mert a tested hője miatt a hajtöveket hamarabb kiszívja.


+ én igazán inkább fodrászhoz mennék. :D

2020. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. jókat ír. Azt mondom, nem mindent kell kipróbálni. Azt írod fülig ér a hajad. Ha a felét leégeted otthon, akkor mi lesz? Mekkora lesz a hajad? Nem fogod bánni, hogy megkopaszodtál?

Tényleg menj el fodrászhoz,megéri.,

2020. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem végül fodrászhoz fogok elmenni, mert ugye a szőkítés nem kis meló.

De köszönöm a tanácsokat

2020. júl. 1. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!