Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik szőkítik a hajukat,ti...

Akik szőkítik a hajukat,ti miota vagytok szokek?

Figyelt kérdés

Mióta festitek?

Milyen állapotban van a hajatok?


2020. júl. 2. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagyok szőke, most voltam fodrásznál decemberben, előtte magamnak festettem. Nagyon jó állapotba van, derékig érő egészséges, de sokat ápolom is.
2020. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha fodrász csinálja, az ér? Kb 5 éve, kiváló állapotban van.
2020. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen,koszi

hajszonetek milyen volt elotte?

2020. júl. 2. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sötét vagy középszőke. Ez van nagyon világos szőkére festve.
2020. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh én már több, mint 10 éve. Fodrász csinálja első alkalomtól kezdve. A tizen x év alatt voltam extra világos szőke, voltam melírozott szőke, volt, hogy a szőkébe rakattam sötétebb melírt, voltam kicsit sötétebb szőke, volt ombre stb. Most a töve picit sötétebb (majdnem a természetes színű) a vége pedig egész világos, jelenleg olyan meleg színárnyalatú, mintha a nap szívta volna meg, de épp jövő héten megyek és megint kell valami változás, szerintem kicsit világosítunk😁

Az eredeti hajszínem olyan, ami sokmindenkinek van, ez a semmilyen sötétszőke/világosbarna.

Szép állapotú a hajam, nagyon gyorsan nő, de én minden második-harmadik festésnél vágatok is, tehát olyan 2-3 havonta.

2020. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fodrász szőkítette ki a hajam, alapból sötétbarna, de már volt előtte melírral szőkítve. Tönkretette a hajam. Száraz, törik. Nem volt teljesen szőkítve, felül kb 5 centi az eredeti hajszín maradt, látom, hogy a hajam már nőtt 14-15 centit, de a valós hossza csak 5 centivel nőtt, az a 10 centi fokozatosan letört. Már több, mint egy éve gondolkozom, hogy átfestem, de úgy vagyok vele, hogy lenövesztem az eredeti hajszínem teljesen, mert mindig mindenki kérdezgeti milyen festékkel festem a hajam felső részét. Hagyom majd pihenni, mert rengeteget volt festve 14-24 éves korom között. Évekig extrém rikítópirosra festettem.

25/N

2020. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3 éve, előtte világos vörös voltam nagyon sokáig. Nekem ezt sokkal egyszerűbb megcsinálni, sötétszőke a természetes hajszínem, csak néhány árnyalatot kell világosítani a lenövésnél. A vörössel nem tudtam megnöveszteni, töredezett, mert mindig festenem kellett az egészet, mert hamar kikopott.

28/n

2020. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok 24 éves és kb 9 éve szőkíttetem. Alapból sötét szőke a hajszínem, de világosabbá festettem. A fodrászom csinálja és ápolom is. Most platina szőke vagyok.
2020. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!