Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha kivágtam magamról egy...

Baj, ha kivágtam magamról egy szemölcsöt?

Figyelt kérdés

A bőrgyógyászatra vagy fél év bekerülni, egyébként járok kontrollra. De sajnos vannak más komolyabb betegségeim is ami a mindennapokba is akadályoz, úgy felidegesített, hogy kijött, körömcsipesszel levágtam a tövénél. Nagyon pici volt. Utána vérzett, ecetet tettem rá, meg egy sebtapaszt.


kb 4 éve voltak ilyen HPV-s szemölcseim akkor mindenfele, akkor vagy 3 féle dologgal próbálkoztam meg immunrendszert is erősítettem, azok egy idő után elmúltak. Szerintem azok jöhettek vissza.


2020. júl. 4. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen is így csinálták. Mondjuk az ecetet nem értem hogy jön ide, én sebbenzinnel fertőtlenítettem volna előtte, és a csipeszt is, majd steril géz, ragtapasz.
2020. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem áltam volna neki azok után, hogy a volt párom apjának a sebész nem megfelelő területtel együtt vágta ki és utólag derült ki, hogy az valami rosszidulatú cucc volt ami ennek hatására terjedni kezdett és meghalt
2020. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azokat tettem rá. Nem volt más itt hirtelen csak arcszesz meg ecet, ecetet tettem azt olvastam neten, hogy ecet + egy darab citrom kellene rá, de citrom sem volt.
2020. júl. 4. 16:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!