Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha minden este bekenném a...

Ha minden este bekenném a hónaljamat 3 vagy 6 százalékos hidrogén-peroxiddal, akkor szőke lenne ott a szőr?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz szőkítőpor is kell. De én is kérdeznék... MIÉRT?
2020. júl. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) Te kis kíváncsi! ;)

Csak úgy eszembe jutott.

Arra gondoltam, hogy kipróbálom a 3%-os hidrogén-peroxidot hónaljra, mennyire dezodorálna? És ennek kapcsán vetődött fel az, hogy vajon szőkítene is? Olvastam, hogy valaki az arcára kente és a szemöldöke egy kicsit szőke lett és a haja töve is. (Véletlenül.)

De szerintem nem használt szőkítőport csak a hidrogén-peroxidot.

2020. júl. 6. 06:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidrogén peroxid dezodor gyanánt? Ezt meg honnan vetted? Ráadásul rákened és ott is hagyod?
2020. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak 3%-os. Igen, a bőrön hagynám.
2020. júl. 6. 10:49
 5/7 A kérdező kommentje:

"Ezt meg honnan vetted?"


Sehonnan, csak úgy eszembe jutott. Más felhasználásairól olvastam régebben, de azokra már nem emlékszem. A dezodor funkció nem biztos, hogy fel volt sorolva, de bőrre lehet kenni a 3%-ost, szóval ki lehet próbálni.

2020. júl. 6. 10:54
 6/7 kybele válasza:

Szia

Szőke nem leszel, de sok dologra jò:

[link]

2020. júl. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kybele!
2020. júl. 8. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!