Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 11 éves lányodnak milyen...

11 éves lányodnak milyen szőrtelenítést javasolnál szülőként?

Figyelt kérdés
A te gyereked osztálytársai is piszkálódtak a szőrösödés miatt?

2020. júl. 6. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lekrémezte anyukám,mert engem is csúfoltak miatta.Nekem még hamarabb.
2020. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Minél hamarabb gyanta vagy epilátor. Borotvát semmiképp, csak ronda, erős lesz a szőr. Vidd el kozmetikushoz, megcsinálja a gyantázást, nem vészes a fájdalom, ki fogja bírni. Meg a szépségért meg kell küzdeni ugyebár.
2020. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Engem ennyi idős koromtól 14 éves koromig kényszerített anyám epilátorra, mert neki az vált be, és akkor én is csak azt használhattam. Én elfogadom, ha valaki azt használ, mindenki használjon azt, ami neki a legmegfelelőbb, de én nagyon utáltam, 3 óra hosszáig tartott egy szőrtelenítés, azt hittem, kiugrik a szemem, nagyon kellemetlen volt. Nagy nehezen kiharcoltam magamnak a borotvát, igaz, hogy sűrűbben kell csinálni, de nem szenvedem végig. Én azt ajánlom, hogy próbáltass ki vele többféle módszert, és aztán kiválaszthatja, hogy melyik neki a legkényelmesebb megoldás. Neki biztos más a fájdalom-toleranciája.
2020. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Én is a gyantára szavazok. Havi egyszer kell menni kozmetikushoz. A borotvától ki fog pattogni.

Én szenvedtem a borotvával 14-18 éves korom között.

A piszkálódásról csak annyit, hogy azt piszkálják, aki hagyja magát...

2020. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ezt így kijelenteni, hogy a borotvától ki fog pattogni. Én is azt használok és a lányom is (bár ő picit idősebb, 15 most, azt hiszem tavaly kezdte), egyikünknek sincs semmi baja tőle.
2020. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hideggyanta otthon épp elég lenne, és remélhetőleg hosszabb távra is megoldást jelenthet.
2020. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nekem 8.os koromban volt először, de már előtte is rám fért volna... Gyantát ajánlom én is a borotvától csak megerősödik.
2020. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

"a borotvától csak megerősödik"

Nem erősödik meg tőle. A borotválás csak a szőrszál végét vágja le, hogy mennyire erős, az viszont már a bőr felszíne alatt rég eldől.

2020. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Én a borotvát javaslom elsőre, ha az nem válik be akkor gyanta.

Nekem személy szerint hányadék eredményt hozott a gyanta, minden egyes szőrtüsző egyesével begyulladt, óriási lila foltok kíséretében. A borotva ezzel szemben nem irritálja a bőrömet, szép eredménye van és nem fáj.

2020. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
88%
A borotvától nem erősödik meg a szőr, ez tévhit. Akinek erősödött, annak borotva nélkül is erősödött volna. Amúgy meg én azt ajánlom, hogy próbáljatok ki mindent és válassza a kislány amelyik a legjobban bejön neki. Most ha fáj neki a gyanta vagy az epilátor, akkor felesleges vele kínozni, ám ha bejön neki akkor az a legjobb, borotvához 11 évesen szerintem már megvan a kézügyessége de ha nincs is, a krém még mindig beválhat.
2020. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!