Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szappan ami nem csípi a...

Szappan ami nem csípi a szemet tudtok olyat?

Figyelt kérdés
Lehet kemény szappan vagy folyékony is. Igazából smink lemosásra szeretném használni. És nem akarok drága sminklemosókat venni, szerintem egy szappan sokáig el tart.

2020. júl. 6. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Gyógyszertári fürdető. Az olcsó, nem irritál. A normális szappanok sem olcsók. Egyébként az arcnak nem kifejezetten tesz jót a szappan, de te tudod.
2020. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nekem a mézes szappan nem csípi a szememet. :)
2020. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyél már ennyire igénytelen. A szappan nem sminkeltávolításra való és nem is tesz jót az arcbőrnek. Lidl-ben tudsz venni 500 Ft-ért micellásvizet vagy a DM-ben is van sajátmárkás ami pár száz forint. Sokáig kitart és jobban is leszedi a sminket mint egy szappan.
2020. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már vettem sminklemosót

kösznöm a válaszokat

2020. júl. 7. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak tisztitó szapanok de azok semmit nem használnak,inkabb micellás víz a legjobb smink lemosásra.
2020. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szappan nem az arcbőrnek való csak kézmosásra, és speckó abból is csak SlS mentess ami nem szárítja szét a kezem.

Kétlépéses smink lemosással avagy dupla tisztitással, elég alaposan el tudod távolítani a sminked.

Választás lehet olajos vagy micellás víz, másodiknak pedig víz alapú lemosó.

2021. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!