Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a megszokott samponom...

Ha a megszokott samponom helyett olyan sampont fogok hasznalni rendszeresen, mint a fodrász, akkor olyan szép lesz a hajam mindig, mintha fodrász csinalta volna?

Figyelt kérdés
Vagy megszokja a hajam egy idő után? Nyilván nem arra gondolok, hogy utána begöndöritem és hasonlók, hanem hajmosas és vasalas, nekem a fodrász is ezt szokta.

2020. júl. 9. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Az sztem hosszú távon derülne ki. Az, hogy egyszer-egyszer elmész fodrászhoz és azzal van megmosva a hajad, nem lehet belőle hosszú távú következtetést levonni. Kivéve, ha nem gyakran jársz. Mindenképp próbáld meg, aztán ha folyamatos üzemben nem válik be,időszakosban, alkalmanként persze még használhat. Manapság úgyis váltogatni kell, én is így vagyok vele. (F)
2020. júl. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!