Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Avonos naptejek is vannak...

Az Avonos naptejek is vannak olyan jók mint pl egy Nivea sun termék?

Figyelt kérdés

Az árukban sok különbség nincs. Viszont Avonról mindig hallani ilyet is olyat is, hogy semmire való termékeit is örök áron képesek eladni.

Vagy aki esetleg tud jó fényvédőket nyugodtan javasolhat mást is. Ami még fontos lehet, hogy nem napozási vagy fűrdőzési céllal kell hanem csak ha kimegyek az utcára védjem az arcbőröm.



2020. júl. 10. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon fehér a bőröm, ezért mindig nagyon figyeltem a fényvédelemre, sok terméket próbáltam már.

Az Avonos termékek - nekem - nem váltak be. Nagyon könnyen leégtem, hiába kentem magam rendszeresen (nekem az illatuk sem jött be).

Mostanában már az Eucerin vagy Vichy termékeit használom, amikkel maximálisan meg vagyok elégedve. Nem olcsók, az tény, de legalább használnak. :)

Mondom ezt úgy, hogy tényleg hófehér a bőröm, rengeteg anyajeggyel.

2020. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ami jelenleg van itthon:

[link]


:) :)

2020. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!