Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok jó sampont/balzsamot...

Tudnátok jó sampont/balzsamot mondani amitöl tényleg szép lesz a haj? És zsíros/pattanásos bőrre kimilyen tippet tudd adni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Igazán jó balzsam nekem eddig egy volt, a loreal casting creme gloss hajfestékhez adták. Az nagyon jó! Nagyon szép fényes és puha a hajam tőle. Sokat is adnak hozzá (simán elég 4 hajmosáshoz is), de hát festék nélkül nem tudom melyik loreal termék hasonlít hozzá...

A Glisskurnak van még elég jó balzsamja. A többit nem próbáltam még, de én is keresgélem melyik a jobb.

Most szoktam rossmanos hajolajat is használni a végére.


Arcbőrre régen olyat használtam, hogy citrom levet össze kevertem élesztővel és felkentem az arcomra, majd mikor megszáradt lemostam. Nekem használt, jobb volt tőle.

Meg áttöröltem arcszesszel néha, az remekül lehozta a zsírt.

2020. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem hajra a The Body Shop termékei váltak be nagyon - elsőre megijedtem az áruktól ami elég borsos, de nagyon kiadósak a kencék, fél év alatt sikerült elhasználnom a mostani samponom negyedét-harmadát. Így összességében nem drágább mint bármi más.

Ezeket állatokon se tesztelik, ellentétben sok nagy márka kencéivel. :)

2020. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!