Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik neked a képeken lévő...

Tetszik neked a képeken lévő frizura (női)?

Figyelt kérdés

Prakikus? Nőies? Könnyen kezelhető? Milyen típusú hajból a legjobb?

[link]

[link]

[link]



2020. júl. 19. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tetszik. Bár az arcformától is függ.
2020. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
A barátnőmnek ilyenje van, csak frufruvar. Szerintem szép, bár e is olyan mint az összes többi haj, nem áll jól mindenkinek, kell hogy iljen az ember arcához stílusához.
2020. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Nekem volt ilyen elég sokáig, én szerettem. Egyenesen, hullámosan, középen elválasztva, oldalt elválasztva, félig felkötve, mindenhogy jó.

Ha túl sűrű a hajad, akkor annyira nem a legjobb megoldás, mert nem fog így állni sose, vagy pedig folyamatosan, rendszeresen ritkítani kell. Egyébként szerintem a legtöbb archoz jól illik.

2020. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Alapból nem tetszik, szerintem nem nőies, attól függetlenül jól áll valakinek.
2020. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők akiken tetszik, de ez fej forma függő.
2020. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Van, akinek jól áll, de nekem az ennél még sokkal rövidebb frizurák tetszenek igazán.
2020. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi fazonú, csak hullámos és oldalt szoktam elválasztani, úgyhogy soha nem így áll. Előnye, hogy sokaknak jól áll, dúsnak tűnik tőle a haj, könnyen megszárad. Hátranya, hogy nem nagyon lehet vele mit kezdeni, összefogni is alig-alig.
2020. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!