Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Schwarzkop...

Mi a véleményetek a Schwarzkopf Color Live 092 lángoló vörös hajszínezőről?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam van és csak a végét szeretném befesteni vele. Mennyire fogná be a hajamat, illetve hány mosás után kezdene el kopni és mikor kopna ki teljesen?

2020. júl. 20. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak a márkáról tudok beszélni.


Nekem kékre van vele festve. Sötét hajat nem fog be, a sárgára szivatott hajamat is csak 3. festés után fogta be kb 40%ban.

Ha vörös hajat akarsz, ahhoz le kell szívatnod legalább narancssárgára, és utána rendes permanent festéket kell rákenned.

2020. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak ki szeretném próbálni a szint, nem pedig befesteni maradandó festékkel. 2 doboz a haj végére, szívatás nélkül sem látszana?
2020. júl. 20. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sötétbarnát nem fogja befogni, max egy kis fényt ad neki, de azt is csak napfénybe látnád. Mindenképpen ki kell szőkíteni előtte, és az is elképzelhető hogy le fogja dobni a festéket. Meg el fog törni a hajad vége. Ha mindenáron meg akarod csináltatni inkább menj fodrászhoz, ne otthon barkácsolj, mert sírás lesz a vége.
2020. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fodrász csinálná meg, csak arra vagyok kíváncsi, hogy valaki próbálta-e már barna hajon és mi volt a tapasztalata.

Szóval ha bárki tudna tapasztalatot mondani, azt megköszönném! :)

2020. júl. 21. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Barna hajat nem fogja be, max ad neki egy kis vöröses csillogást
2020. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a közép/sötétbarna hajam befogta kicsit, de nem annyira hogy nagyon feltűnő legyen. A tetején csak vöröses fénye volt, és valamiért úg kopik hogy kicsit lilásnak hat fényben. Arra már nem emlékszem meddig marad a hajban, de kb 3-4 hete festettem be és már nem igazán látszik (hetente 2-3x mosok hajat)
2020. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát erről a termékről nem tudok beszélni de egyébként a barna hajat be lehet vörösre festeni szőkítés nélkül is

Vannak tartós hajszínezők (asszem 24 hajmosás van a dobozra írva) az egy fokkal gyengébb mint a rendes tartós festék és nem károsítja a hajat sem annyira

Én is ilyennel kezdtem

2020. okt. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!