Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan sampon/balzsam/spray...

Van olyan sampon/balzsam/spray ami kiegyenesíti a hajam vagy legalább egyenes marad ha kivasalom?

Figyelt kérdés
hosszú de vékonyszálú hajam van, ami nem göndör, még csak nem is hullámos, de semmiképp nem egyenes, mondhatni sehogy nem áll ha nem vasalom ki. A problémám az hogy vasalás után kb fél órával már olyan mintha semmit nem csináltam volna vele, hullámos lesz megint. Remingtonos kerámia hajvasalóm van és általában 190-200fokon vasalom mégse jó. Tudna valaki valami balzsamot vagy bármit amitől egyenes marad a hajam ha már kivasalom ?

2020. júl. 20. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
régen volt ilyen samponja a gliss kurnak, de egy ideje nem látom sehol. Lila doboza volt.
2020. júl. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan hővédő spray-t lenne érdemes kipróbálni, ami direkt hajvasaláshoz való. Van azt hiszem a Got2b-nek, meg egy csomó márkának van direkt egyenesítéshez való hővédője. Nekem ugyan göndör a hajam, de a Syoss hővédőjét használtam hajvasaláshoz egy ideig és meg voltam elégedve vele. Szerintem a samponok és balzsamok ezen nem nagyon tudnak segíteni.
2020. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sioss
2020. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én a farmasitol szoktam rendelni, a keratinos balzsamot, már az első használat után látszott az eredmény, a hajam sokkal fényesebb, kevésbé áll szét és még egyenes is ha hajmosás után megszárítom. 2000-3000 ft körül van.

Vagy esetleg ajánlom a a tartós keratinos hajegyenesítést. Csodát tesz a hajaddal és nem kell még csak vasalnod sem.

Lehetséges az is, hogy a hajvasalót kellenne lecserélned valamilyen másfajta,újabb vasalóra. Nekem remington keratin therapys hajvasalóm van, az eredmény szinte majdnem ugyanaz mint keratinos hajkezelés után. Illetve van egy babilisses gözölős, ha időt fordítok rá, az eredmény ugyanaz mint a remingtonnál.

Én a keratinra esküszöm.🤩🤩

2020. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!