Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerek miatt nyomkodtam...

Miteszerek miatt nyomkodtam az arcom és nem múlnak el a vörösses lilás foltok. Hogyan múlna el minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Pattanások, mitesszerek kiszedésére való fémhurkot használtam, amivel nagyon sok sikeresen kijött, de a vörösség nem múlik el órák óta! Mivel enyhíthetném? Tettem rá mézes pakolást, de semmit se használt...

2020. júl. 20. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Először is gőzölnöd kellett volna, hogy megpuhítsd a bőröd, így könyebben kijönnek a mitesszerek

Fémhurkot pedig abszolút nem használunk hanem két papirzsebkendőt a két mutatóujjunkra és azzal egyenként finoman kinyomkodjuk a mitesszereket egy nagyítós kozmetikai tükörben

Vagy ha nem akarsz vele bajlódni otthon akkor menj el egy kozmetikushoz de ha otthon szétbarmolod az arcod akkor maradandó heggek és kitágult pórusok maradhatnak a mitesszerek helyén

2020. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
11%

Vegyél rá kenőcsöt!


Ez olyan suttyó dolog,mármint a nyomkodás...

2020. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
13%

Én vagyok a 2.


Garnier pure active

2020. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

2

Suttyóka!

A mitesszereket ki kell nyomkodni mert mélyen vannak

Az ilyen több ezer forintokba kerülő arcmaszkok sem húzzák ki őket az arcbőrből, csak a kinyomkodással eltüntethetőek, egy darabig

Mit gondolsz szerinted a kozmetikában miért nyomkodnak és miért nem Garnier Pure Activeot használnak?

Azért mert xart se ér sem a Garnier, sem pedig akármilyen mitesszer elleni arcmaszk

Az egyetlen megoldás a mitesszerek ellen az egyenként való kinyomkodás az arcbőrből

2020. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Mézes pakolást tettél miteszeres-pattanásos arcra, és csodálkozol? Tilos..csak szólók..
2020. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ezt csináltam, utána pedig mindent magamra kentem, hogy jobb legyen, persze csak rontottam vele. A legjobb amit most tenni tudsz, hogy megkíméled a bőrödet, használj valami nagyon gyengéd lemosót és aloe vera gélt (nekem ez jött be: [link] Ha pedig szépen meggyógyult a bőröd, inkább próbálj ki néhány mitesszer ellenes hatóanyagot, mint például a retinol, a niacinamide vagy a BHA. És természetesen ezek mellett nagyon figyelj a fényvédelemre.
2020. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

tilos tilos tilos háromszor is piros


6 Semmilyen krém vagy pakolás nem jó mitesszerek ellen mert esetleg csak a mitesszer tetejét tüntetik el, igy akkor úgy tűnik mintha megszűnt volna a mitesszer

De ez nem így van, mivel a krém vagy a maszk csak a mitesszer tetejét tünteti el, a maradék még mindig benne marad az arcbőrben

Csak a gőzölős- egyenkénti kinyomkodásos technika az egyetlen ami hat a mitesszerek ellen, amit a kozmetikában is csinálnak ha bemész egy kozmetikába


Japánban foglalkoznak ezzel a témával egy fekete kenőcsöt piacra is dobtak ami felvihető arcmaszk formájában majd lehúzható és elméletileg "kihúzza" a mitesszereket a reklám szerint

Ám ez a valóságban nem működik, ezt több vásárló is bizonyitotta már a negatív véleményével, hogy ezek a maszkok sem érnek semmit sem a mitesszerek ellen

Csak kamu reklám és használhatatlan termék a fekete mitesszer eltávolitó arcmaszk is

2020. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérlek kedves 7-es, hogy kicsit tájékozódj, mielőtt beszélnél. :) Nem, már nem ott tartunk, hogy csak és kizárólag ez legyen az egyetlen mód a mitesszeres bőr kordában tartására. Az általam felsorolt hatóanyagok hatásosságát számos kutatás bizonyítja. Érdemes elolvasni a témával kapcsolatban ezt a cikket:

[link]

2020. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi normális válaszokat, tettem rá aloe vera gélt, kicsit jobb lett, de az orrom középén lett egy hatalmas dudor. Biztos, mert sokat piszkáltam...


Soha többé nem használok a mitesszerek eltávolítására mást, mint sem a saját ujjaimat, ahogy eddig. Csak mostantól gőzöltetem előtte a bőröm.


Az is működik, ha meleg vízbe áztatom?

2020. júl. 21. 01:54
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

7 jaj hagyjuk már ezt a hülyegyereknek néző szöveget

Minden kozmetikában úgy távolitják el a mitesszereket, hogy először gőzölik az arcot majd a kozmetikus egyenként kinyomkodja őket

Ha az ilyen Garnier maszkok valóban eltüntetnék a mitesszereket akkor a kozmetikusok is azt használnák

De mindegy te vegyed csak a több ezres arcmaszkokat amik semmit nem érnek és képzeld azt, hogy nincsenek mitesszereid

Egy mitesszer akár 3 mm mélyen is a bőr mélyéig hatolhat, kiváncsi lennék én arra melyik arcmaszk húzza ki őket mert semmelyik csak úgy elárulom

A japánok is csak próbálkoztak ezzel a fekete arcmaszkkal, hogy ne kelljen szenvedni az egyenként való kinyomkodással, de semmit nem ér az sem


Kérdező

Egy lavórba engedsz meleg vizet, hogy gőzöljön majd fölé hajolsz és a fejedet letakarod egy törölközővel (arra ügyelj, hogy legyen rés ahol levegőt is kapsz) Pár percig a gőz alatt vagy aztán kész már nyomkodhatod is finoman kifelé papirzsepivel a mitesszereket egyenként egy nagyítós tükörben


De ha fürdéskor meleg vizzel megmosod az arcodat, akkor is felpuhul a bőröd és rögtön fürdés után is elkezdheted nyomkodni a mitesszereket kifelé

A papirzsepi azért kell mert a bőröd és az ujjaid alapból zsirosak és nem tudsz normális munkát végezni: elcsúszik az ujjad a bőrödön így nem tudod kinyomni a mitesszert

Finoman nyomd ki őket zsepivel mert ha túl erősen nyomod az arcbőröd az sem jó mert az erős nyomás csak kitágult pórusokhoz vezet

2020. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!