Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A napozás vagy a szolárium,...

A napozás vagy a szolárium, bronzárium károsabb?

Figyelt kérdés
Ha másfél hetem van lebarnulni, melyik a hatásosabb? És melyik a károsabb? És szolárium vagy bronzárium? Mert én ugytudom hoyg a szolárium barnít, és inkább bronzárium, de nemtudom. És ha szoli vagy bronzárium mennyi időnként kell járnom? napotna 5perc? vagymennyi? Fehérbörű vagyok. De már viszonylag barnultam. És a leégés nem nagyon veszélyeztet, mert ritkn szoktam leégni. Szóval akkor?
2010. aug. 3. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha nekem mondjuk egy hetem lenne és lenne pénzem is akkor a permetes barnítást választanám. nem káros szép színt ad rögtön és 1 hétig tart az a szín.
2010. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj rendes turbó szoliba. Először 5 percre. Használj szolikrémet is. Ha nem égtél meg,akkor 2-3 nap múlva mehetsz újra,8-10 percre. A bronzárium gyengébb,mint a szolárium.
2010. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!