Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A The Ordinary Lactic Acid 5%...

A The Ordinary Lactic Acid 5% + 2 HA jó első hámlasztónak?

Figyelt kérdés
Utána olvastam krémmánián, de nem tudom, hogy megvegyem-e. Pattanásos a bőröm egyébként és nem tudom mi legyen. Vagy inkább vegyem az erősebbet az Aha 30% piros színűt. Melyiket ajánljátok?

2020. júl. 23. 11:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy a 10%-os is szóba jöhetne...
2020. júl. 23. 11:57
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A 30%-os AHA-t csak heti egyszer tanácsos használni, az nagyon erős. Az 5%-os Lactic Acid jó lehet akár mindennapi használatra is, bár ha pattanásosabb a bőröd, akkor szerintem egy jó BHA hámlasztó többet tudna segíteni, mint egy AHA. A Geek&Gorgeousnak van egy nagyon jó AHA-BHA hámlasztója, Cheer Up névre hallgat, az nekem a zsíros, pattanásos bőrömre szuper. Illetve ami még nagyon sokat segített rajta az a The Ordinary niacinamidja.
2020. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána olvasok ezeknek is!
2020. júl. 23. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen jó első hámlasztónak. Én a 10%-osat használom most, nekem bevállt, viszont nem ezzel kezdtem. Azt a piros színűt semmiképp ne, azt csak olyannak ajánják, akik már tapasztalt hámlasztók. Pattanásos bőrre viszont lehet jobb lenne egy bha. A Cheer Up (amit az első is írt) például nem rossz ötlet. Nekem sajnos egyáltalán nem használt, de ettől függetlenül még egy jó terméknek tűnik és a többség dicséri, csak hát nincs olyan, ami mindenkinek működne, nem egyforma az emberek bőre. Lehet neked is kell majd párat próbálnod, mire megtalálod a neked megfelelőt. Amúgy ezek nem hatnak rögtön, kell nekik pár hét, de ha 1-2 hónap rendszeres, az előírásnak megfelelő használat után se látsz semmi változást, akkor már lehet mondani, hogy nem jött be.
2020. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valaki tudja mennyi kb ideig van készlet hiány? Nem tudom megrendeljem e külföldi oldalról 2x annyiért(lactid acid 10%/5%+ha)
2021. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok tinamun és skinsmarton vagy van esetleg más magyar oldal?
2021. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!