Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az önbarnító tabletta tényleg...

Az önbarnító tabletta tényleg hasznos? Melyik a legjobb? 14évesen lehet szedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14éves lány vagyok .. elég fehér a bőröm csak nehezen tudok lebarnulni de akkor is csak halványan :(

és hallottam h van önbarnitó tabletta ... tényleg hasznos??

melyiket ajánlatos megvenni?? :O


előre is köszi a válaszokat :)


2010. aug. 3. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem nem a bétakarotin tabletta vált be, hanem a sárgarépa és a sárgabarack most mindkettőt kaphatsz a boltban, meg sütötök (én bébiételként fogyasztottam) és sárgadinnye. Nekem is nagyon fehér bőröm volt, szőke haj kékszem és a bőröm ezeknek az ételeknek a hatására két hét alatt magától elkezdett barnulni, aztán a napon aranybarnára sültem leéégés nélkül. Ezekbe a zöldségekben nagyobb a bétakarotin. A narancsot kihagytam. Ha még egy két halat is eszel az még jobb.A bétakarotin tabi mesterséges és drága is, kevesebbet tartalmaz.
2010. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ :)
2010. aug. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!