Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágógéppel lényegében csak...

Hajvágógéppel lényegében csak 1cm alatt lehet hatásosan vágni?

Figyelt kérdés

van egy ilyen gépem: [link]


ha beállítom 2cm-re mondjuk, alig viszi a hajamat, próbáltam már nedvesen és szárazon is, szenvedés az egész.


Ami jól vitte, értsd egyből leszedte :D, az a 8mm alatti méret.



2020. júl. 28. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy régi (15 éves kb) ,Philips-szel meg az új wahl-lal is rendszeresen nyírtam 2,5 centit gond nélkül. Ezeken kívül volt még egy, akkus ,hobbi kategóriás remington, azzal is ment.

Mondjuk az is benne van hogy nem kell tolni mint süket a csengőt, hanem csak annyira hogy legyen még ideje átvágni.

2020. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hajad minőségétől is függ, de tény, hogy a nullás az, amit minden körülmények között biztosan lehet vágni vele. Mondjuk én csak akkor használom, ha nagy ritkán olyan hosszúra megnő a hajam, amit nem tudok egyből borotvával leszedni.
2020. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!