Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi baj lehet, ha a hónaljamat...

Mi baj lehet, ha a hónaljamat elektromos borotvával borotválom?

Figyelt kérdés
Bocsi ha rossz a kategória.

#borotválás #borotva #hónalj #elektromos borotva #hónaljborotválás #Hónalj borotválás elektromos borotvával
2020. júl. 30. 21:37
 1/5 anonim válasza:
9%
Gyorsabban nő, gondolom.
2020. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 mi nő gyorsabban? max a villanyszámla
2020. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Úgy értettem ha eredetileg gyantázni akarta, nem sokan merik normális borotvával.
2020. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, én nem értek ezekhez, de pl egy epilátornál vigyázni kell, hogy be ne csípje a bőrödet; előtte asszem a másik kezeddel ki kell feszíteni ott a bőrt azon a részen, mielőtt odadugnád a szerkezetet.; és szóval tehát lehet ajánlatos gondolom villanyborotvával is vigyázni. A másik dolog, ami most eszembe jutott, ahogy írtam ezt; hogy tehát ne legyél vizes lehetőleg közben, amikor csinálod a villanyborotválást; mert ha vizes vagy, miközben elektromos dologgal foglalkozol, akkor megrázhat az áram.
2020. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*és egyébként a borotva nem kitépi a szőrt, hanem elvágja, tehát tényleg gyorsabban nő vissza.

nekem egyszer már volt olyan, hogy mielőtt el akartam menni nyaralni, azelőtt leszedtem a szőrömet; és egy idő után eldugult az epilátor, ahoz meg kellett volna anya, hogy kidugítsa; mert én nem tudom, hogy kell kidugítani, és tehát a többi részét borotvával csinálom.

És akkor akivel mentem, mondta, hogy "ott arról a lábadról jobban lesikerült szedned a szőrt , mint a másikról." Vagy valami ilyesmi, és akkor mondtam, hogy dehogy, ott is ugyanúgy leszedtem; csak ott már borotvával kellett,mert az epilátor már eldugult:D ; és akkor tehát 4 napig voltunk ott akkor kirándulni, és amelyiket borotváltam az már látványosabban el kezdett az alatt is pár milimétert visszanőni. Tehát a borotvált az gyorsabban nő. Az epilátor kihúzza az egész szőrt, míg a borotva kb. "megfelezi"; talán nem pontos, de csak érzékeltetni szerettem volna ezzel a szóval, kifejezéssel. Szóval amúgy a borotváláskor gyakrabban kell szedni, lehet sötétebb és vastagabb; de a hónaljszőrt úgyis mindig szeded ha mondjuk lány vagy; fiúknak nem biztos, mert nekik szerintem nem kell; de szóval azt szerintem nem gond akár minden nap leszedni, meg az ott a hónaljban már eleve erős, tehát sokkal erősebb annál már nem lesz.

2020. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!