Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tenné tönkre a hajam...

Mennyire tenné tönkre a hajam ez a szín?

Figyelt kérdés

Hosszú, vékonyszálú, nagyon könnyen zsírosodó hajam van.Van olyan időszak mikor sokkal jobban hullik. Igaz hogy gyorsan nő meg, de a vége mindig csúnyán elvékonyodik. Nagyon sötet barna szinte már fekete de a napon látszik hogy rendesen barna..értitek. Xd Alapjáraton meg vagyok elégedve a haj színemmel de már nagyon régóta vágyok ilyen hajra, és főleg rövidebb hajra ilyen szinbe.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem behozza a linkeket. Az utolsó három tetszik a legjobban és kb ilyesmire vagatnám is le.


Amugy nem vasalom a hajam, száritani csak télen, mindig reggel aznap mosok hajat és pár percig száritom csak mert amugy már megszárad mert addig várok vele. Ricinus hajpakolást is rendszeresen használok.


Ha jó fodrászzal csináltatom akkor nem fog eltörni a hajam?

És kb mennyire gyakran kéne járnom megint festetni?

Ha fodrász válaszolna azt nagyon megköszönném.

Nyíregyi fodrászokat is írhattok akire rá merhetem bízni a hajam.


18L



#fodrász #hajfestés #balayage #Szürke balayage
2020. júl. 30. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Jó fodrásszal mehet!
Nem, amugy is vékonyszálú a hajad.
16 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
16%

Úgy fogsz kinézni, mint egy mosómedve. Sose értettem, minek festi valaki ilyen seszínű piszkosszürkére a haját, ennél bármelyik természetes hajszín szebb.


Ezen kívül nem hiszem, hogy különösen roncsolna.

2020. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is csúnya, az eredeti hajszined szépnek hangzik pedig. A festés valamily mértékben mindig roncsolja.
2020. júl. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!