Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások után maradó extra...

Pattanások után maradó extra tartós piros pöttyök ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Néha nő pattanásom, ezzel még nem is lenne önmagában gond. Viszont miután eltűnik a fehér "feje" (akár kinyomom, akár magától múlik el) a helyén marad egy pirosas pötty/folt, ami hetekig, vagy akár 1-2 hónapig is ott marad.

Például most kezd már halványulni a piros pötty néhány pattanás után, amik április elején(!) nőttek ki az arcomon.

Szóval rettenetesen makacs, és hiába nem nő egyszerre sok pattanás az arcomon, mivel a piros pötty megmarad sokáig, az egész arcom pöttyös egy idő után.


Elolvastam pár hasonló kérdést, de annyit találtam hogy ne nyomkodjam ki a pattanásokat, illetve hogy hidratálni kell a bőrt. Nos én ritkán nyomom ki a pattanást, az után is ilyen marad ha magától múlik el... és minden nap hidratálom a bőröm.


Mit lehet ezzel kezdeni? Mármint, egyáltalán milyen hatású terméket kéne erre keresnem? Mélytisztító? Gyulladáscsökkentő? Bőrnyugtató? Energizáló? Radírozó?

Mivel lehet eltüntetni az ilyen pattanásmaradványokat?


(Jelenleg teafás lemosót használok a mindennapokban, és alkalmanként agyagos-teafás maszkot & aloét. A pöttyökön kívül rendben van a bőröm, csak ezekkel nem bírok.)


2020. júl. 31. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy nagyon hasznos videó róla, érdemes végignézni!

2020. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!